Privatumo politika

Slapuko sąvokos paaiškinimas

Slapukai yra nedideli tekstiniai failai, kurie atsiunčiami į Jūsų įrenginį, Jums besilankant atitinkamoje interneto svetainėje. Slapukai padeda mums atpažinti Jūsų įrenginį ir padeda mums pagerinti mūsų interneto svetainės funkcionalumą bei palengvinti naudojimąsi ja. Slapukai nėra virusai. Slapukų naudojimas yra visiškai saugus Jūsų įrenginiams ir informacijai esančiai juose. 

Naudojami slapukai: 

Mūsų interneto svetainėje naudojamasi Google Analytics – Google, Inc. teikiama žiniatinklio analizės paslauga, kuri padeda analizuoti, kaip naudojamasi šia interneto svetaine. Tam Google Analytics naudoja slapukus – tekstinius failus, kurie įrašomi į jūsų kompiuterį. Google Analytics slapukai naudojami stebint jūsų pasirinkimus.

Slapukai gautą informaciją pvz., Jūsų IP adresą ir anoniminę informaciją apie lankytojo elgesį perduoda Google ir yra saugoma Google serveriuose. Kaip informuoja Google, šią informaciją jie saugo ne tik EU serveriuose, bet ir JAV.

Kaip deklaruoja Google savo paslaugos teikimo sąlygose, jūsų IP adreso nesieja su jokiais Google turimais duomenimis. Google, savo ruožtu, gali perduoti „Google Analytics“ surinktą informaciją trečiosioms šalims, kai to reikalaujama pagal įstatymą arba kai tos trečiosios šalys tvarko informaciją Google vardu.

Slapukų plėtiniai: 

Pavadinimas

Trukmė

Aprašymas

_ga

2 metai

Naudojamas atskirti vartotojus.

_gid

24 valandos

Naudojamas atskirti vartotojus.

_gat

10 minučių

 

 

Trečių šalių privatumo politika

Kai spaudžiate ant nuorodų mūsų svetainėje, jos gali nukreipti į kitas svetaines. Mes nesame atsakingi už kitų svetainių taikomą privatumo politiką, ir rekomenduojame perskaityti tų svetainių privatumo politiką.

Slapukų atsisakymas

Jei siekiate atsisakyti Google Analytics slapukų, atsisiųskite ir įdiekite Google Analytics atsisakymo naršyklės plėtinį (angl. Opt-out Browser Add-on).

Privatumo politikos pasikeitimai

Pasiliekame teisę keisti šią Privatumo politiką bet kuriuo metu. Pakeitimai įsigalios iš karto po to, kai bus atnaujintas šis puslapis.